Karboksyterapia – zabieg polega na iniekcji medycznego dwutlenku węgla śródskórnie lub podskórnie. Pobudza sie w ten sposób mikrokrążenie i stymuluje metabolizm komórkowy.
karboksyterapia zgierz łódź
Jest to przełomowy zabieg w kosmetologii, wykorzytywany w celach leczniczych i estetycznych. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Podczas jego wykonywania mogą wystąpić jednak odczucia tj.: pieczenie, rozpieranie lub ciepło. Minimalizuje się je przez optymalny dobór parametrow i odpowiednie podgrzanie aplikowanego gazu. Zabieg może trwać od 15 do 60 minut – w zależności od rozmiarów pola zabiegowego. Ewentualne efekty uboczne są zwykle przejściowe. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i nie ma wpływu na „tryb życia”. W celach rewitalizacji zaleca się 6-8 zabiegów w serii, natomiast redukcja tkanki tłusczowej od 15 do 20 zabiegów. Należy pamiętać, że do uzyskania pożądanych efektow konieczna jest systematyczność.

Karboksyterapia Dual wyróżniona została Złotym Laurem Kosmetologii oraz wyróżnieniem NOT jako wyraz uznania dla najbardziej nowoczesnych rozwiązań technicznych i inżynierskich, nadawanym przez największe autorytety w tej dziedzinie.

 

Carboxytherapy Dual MC2
Medyczne urządzenie – orginalna technologia